7 סיבות למה משאית חדשה בליסינג תפעולי תשתלם לך ובגדול

העסק שלך משווע למשאית חדשה? מתקשה לגייס את הסכום לרכישה או שעדיין לא בדקת אם כדאי לך לקנות אחת או ללכת על אופציה של ליסינג?

ליסינג תפעולי לא רק ישחרר אותך מהדאגות לטיפולים, תחזוקה, ביטוח ורישוי אלא גם ישתלם לך כלכלית, והנה 7 הסיבות לכך:

  • חיסכון בהוצאות המימון – רכישת משאית חדשה היא הוצאה אדירה ורוב העסקים יזדקקו להלוואה מגורם חיצוני על מנת לעמוד בה. ליסינג תפעולי יאפשר לך ליהנות ממשאית חדישה בהשקעה ראשונית נמוכה או אפסית, ולחסוך בהוצאות המימון לעומת קבלת הלוואה ממקורות אחרים. בנוסף לכך, החסכון בעלויות המימון של הליסינג התפעולי יאפשר לעסק במקרים רבים להצטייד במשאיות שינוע, מה שיאפשר לך לספק בסיס שירותים רחב יותר בכתובת אחת וליהנות מיתרון תחרותי משמעותי.
  •   סחירות ואובדן ערך – אחד החסרונות העיקריים של קניית רכב חדש הוא העובדה שהוא מאבד מערכו בשנים הראשונות בעשרות אחוזים. משאית בליסינג תפעולי משחררת אותך מהדאגה לירידה החדה בערך מאחר ואין צורך להשקיע סכומי עתק ברכישתה. ומה לגבי מחיר המכירה? בסוף תקופת הליסיניג תהיה לך אפשרות לרכוש את המשאית או להחזירה לחברה ולהיכנס לעסקת ליסינג נוספת, כשבמקרה של רכישה, הרישום המסודר של כל הטיפולים וההיסטוריה של המשאית ישמרו על ערכה ויתרמו לסחירותה, בבוא היום, כשיגיע הזמן למכור אותה.
  • חסכון בזמן ובמשאבים תפעוליים – זמן הוא המשאב היקר ביותר של כולנו והטיפול בצי הרכב של כולנו והטיפול בצי הרכב של החברה מצריך כמובן השקעה של זמן רב, ולעיתים גם העסקה של עובד שיטפל בכל הטיפול במשאית. בליסינג תפעולי, כל תחזוקת הרכב נעשית על ידי חברת הליסינג, שלה מנגנון יעיל וחסכוני המאפשר לה לטפל ברכבים במחיר תחרותי, כך שניתן לחסוך בזמן ובעבודה שהוקדשו לניהול צי המשאיות שלך ולחסוך את כל המשאבים שהופנו לכך.
  • תנאי תשלום נוחים – אחד המאפיינים הבולטים של תוכניות הליסינג התפעולי למשאיות הוא תנאי תשלום נוחים ומגוון רחב של מסלולי תשלומים לבחירה. אתה מקבל חשבונית אחת קבועה על כל הסכום, הכוללת את כל ההוצאות הכרוכות במשאית.
  • תזרים – אחד מהגורמים העיקריים שיכולים לשתק לחלוטין את פעילות העסק הוא קושי תזרימי הנובע ממבנה הכנסות והוצאות לא צפוי. ליסינג תפעולי בתשלום חודשי קבוע מבטיח לך ודאות מוחלטת ויכולת לתכנן את ההוצאות החודשיות השוטפות הצפויות בסעיף הרכב, ללא חשש מהפתעות כמו הוצאות בלתי צפויות על תיקונים.
  • ניצול מירבי של ההון עצמי – ההון העצמי של העסק הוא אחד המשאבים החיוניים ביותר לצמיחתו כיוון שעסק לא יכול לגדול ולהתפתח ללא השקעה. ליסינג תפעולי מאפשר לעסק להצטייד במשאיות חדשות כמעט או לחלוטין ללא השקעה ראשונית, וכך ממנף את ההון העצמי שלו לטובת השקעה בערוצים חיוניים נוספים. במקום לקנות משאית תיקנה סחורות שמניבות לך בהכנסה.
  • זרימה שוטפת – כשהמשאית היא אחד מאמצעי הייצור העיקריים של העסק שלך, כל יום שהיא מושבתת גורם לך הפסד כספי משמעותי. שירות הליסינג התפעולי מבטיח שהמשאית שלך תתוחזק ברמה גבוהה ביותר כך שיהיו לה מינימום תקלות, וגם כאשר המשאית תיכנס למוסך, מערך השירות המקצועי יעשה את כל מה שניתן על מנת להחזירה על הכביש, במהירות האפשרית. כמו כן, ניתן להוסיף לחוזה הליסינג אופציה למשאית חלופית במקרה של השבתה זמנית של אחת ממשאיות העסק.

וכמובן – לליסינג התפעולי יש יתרונות נוספים שאולי לא נמדדים בכסף אבל ללא ספק שווים הרבה  – ראש שקט שהרכב מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר ועל ידי צוות מקצועי שזה תחום מומחיותו, פניות להתמקד בליבת העסק, קידומו ופיתוחו, ייעוץ מקצועי של נציגי החברה בבחירת הדגם ומסלול התשלומים, והנאה ושימוש במשאית חדישה בעלת יכולות המדויקות לצרכיך.

 

 

השאירו פרטים וקבלו מידע נוסף על ליסינג והשכרה של משאיות
שלח
בדקו זכאות להטבת 1,500 ש"ח
ממשרד התחבורה בקלות!