למה מערכות בטיחות ברכב כיום, פשוט לא מספיקות?

החיים של כולנו הם ברוב המקרים גדושים, סוערים, מלאי עשייה ועיסוקים, ולהרבה דברים חשובים אנחנו כלל לא מגיעים. החל מגיל 55, הביולוגיה שלנו עושה את שלה ויש צורך בשמירה על הבריאות שלנו ובנקיטת משנה זהירות על מנת להקטין את הסיכויים שחלילה נקלע למצבי סיכון.

זאת הטעות שממנה אנו מתעלמים בכביש

עברו על כולנו שנים מאתגרות, שלקחו אותנו לעיתים למצבי קיצון, ולשמחתנו נחלצנו מהם עם הרבה מזל. אך בחיים, אנחנו לא יכולים לחיות רק על ניסים ונפלאות, ועלינו לפעול באחריות מלאה על חיינו, בטח שבמקרים בהם הטכנולוגיה מאפשרת לנו פתרונות מצילי חיים.

כולנו יודעים שאנחנו לא הולכים ונהיים רעננים וחדים יותר עם השנים, ויחד עם הגיל צצות גם מגבלות רפואיות כמו הידרדרות מסוימת בזיכרון, בעיות ראייה ובעיות נוספות שמצריכות מאיתנו להיות עירניים וזהירים מאי פעם, בטח ובטח כשמדובר בכביש, מקום שבו הסיכוי לתאונות או לאירועי חירום בלתי נשלטים. הוא גדול משמעותית יותר ממקום בטוח כמו בית או משרד.

ה"הכפתור" היא מערכת חכמה אשר פותחה על מנת להציל חיים ולשמור עליכם ועל בני משפחתכם.

המערכת מתמחה בניהול מצבי חירום על הכביש ובזמן נהיגה, לרבות במקרים של תאונות דרכים, אירועי ביטחון ומצבי מצוקה רפואית. כל המצבים הללו עשויים לקרות לכל אחד, כאשר מצוקה רפואית לרוב תתקשר לסקלה של הגילאים המאוחרים יותר, 55 ומעלה.

30 שניות מענה 30 דקות הגעה 24/7

כולנו חוששים ממצבים של אובדן שליטה ברכב, זה יכול להיות במצב של תאונה או במצב של מקרה חירום רפואי (התקף לב, שבץ, אירוע מוחי וכו'), ולצערנו הרב חוץ מפחד אנחנו מרגישים שאין לנו מה באמת לעשות במצב כזה, מאחר ואם חלילה נפגע, לא נוכל להתקשר לכוחות ההצלה.

אז אתם יכולים להיות רגועים – מערכת הכפתור מורכבת מחיישנים שמזהים באופן אוטומטי כל מקרה של תאונה או התהפכות, ויודעת להתריע למוקד שלנו, גם ללא מגע יד אדם, להזמין את כוחות ההצלה. 

במצבים בהם אנו נקלענו למצוקה באזור ללא קליטה, לכפתור ישנה סוללה עצמאית המאפשרת במצבים של ניתוק עקב תאונה או חבלה מכוונת להתקשר לשרת.
הפתרונות המקיפים של "הכפתור" עונים על כל החששות שלכם ונותנים מענה מקיף ביותר לכל סיטואציה שיכולה להתרחש עם פתרון אופטימלי עבורה. מהרגע שיותקן הכפתור ברכבכם, תהיה לכם האופציה לקבלת מערך שירות וחירום טלפוני מתקדם הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-364 ימים בשנה.

Video Thumbnail
0:14

במקרים בהם תלחצו על הכפתור באופן יזום תוכלו לקבל מענה אנושי בתוך 30 שניות בלבד, הגעה עד 90 דקות לכל הארץ. שירות הכולל גרירה, סיוע בהחלפת נקר, הטענת מצבר ואספקת 5 ליטר דלק במידת הצורך.

דאגתם לביטוח חיים, רכב או בריאות? לא מספיק

בדיוק כמו שאתם דואגים לבטח את עצמכם עם ביטוח בריאות, ביטוח חיים וביטוח רכב, יש לכם את האפשרות האמיתית לתת לעצמכם מתנה משמעותית – להעניק לעצמכם מעטפת ביטחון מקיפה ואחראית במקרה בו תיקלעו (לא עלינו) למצבי חירום בזמן שהיה או נהיגה ברכב.

זה הזמן להחזיר לעצמכם את השליטה בחזרה, כך שתוכלו לנהוג בלב שקט, לדעת שיש מי ששומר עליכם ולהנות מכלי משוכלל המעניק לכם שליטה מלאה על עצמכם ועל כלי הרכב שלכם.

תשמרו על עצמכם.

 

השאירו פרטים וקבלו מידע נוסף על רכישת מערכת בעלת לחצן חירום לרכב
שלח
בדקו זכאות להטבת 1,500 ש"ח
ממשרד התחבורה בקלות!