חצי דקה זה מעט זמן לדעתך? עשרות אלפי הנהגים שהכניסו את מערכת הכפתור לרכב שלהם חושבים אחרת

תאונה, התקף לב באוטו, פחד מנסיעה לבד בכביש מסוכן ואפילו לידה מרגשת שהתחילה ברכב, בהכל כבר נתקלו המוקדניות של הכפתור. "זה קורה מהר, הנהגים בדרך כלל מבולבלים ואנחנו אחראיות על החיים שלהם.

תאונה, התקף לב באוטו, פחד מנסיעה לבד בכביש מסוכן ואפילו לידה מרגשת שהתחילה ברכב, בהכל כבר נתקלו המוקדניות של הכפתור. "זה קורה מהר, הנהגים בדרך כלל מבולבלים ואנחנו אחראיות על החיים שלהם. מהרגע שהם לוחצים על הכפתור, עד 30 שניות לא משנה באיזו שעה, לא משנה איפה הם נמצאים – אנחנו יודעות שעכשיו הם סומכים עלינו ואנחנו מיומנות בהפעלת כל הכוחות הנדרשים." אספנו לכם כמה סיפורים שמסבירים איך הכפתור הפך לפריט חובה עבור עשרות אלפי נהגים ונהגות

הכפתור הציל אותי מהתקף לב

ברוך גיגי בן 64 מראשל"צ – "אני על הכביש כבר מעל 40 שנה ותמיד אמרתי שלגיל אין משמעות עבורי: אני שוחה, רץ מדי בוקר, משחק סקווש. נראה צעיר לגילי. אבל לפני הסגר כל האידיליה הזו  כמעט נקטעה: חזרנו בלילה מיום ההולדת של הנכדה שלנו בצפון, ובערך באמצע הדרך קלטתי שאני לא מרגיש את יד שמאל. כבר עברתי אירוע לב בעבר, ככה שמיד הבנתי מה קורה לי. אבל בניגוד לפעם הקודמת הפעם הייתי על הכביש. עצרתי, כולי מזיע ובקושי נושם, אשתי לחצה על הכפתור, דיברה עם המוקדנית המקסימה וממש תוך כמה דקות הגיעה אלינו ניידת טיפול נמרץ, שפינתה אותי לצינטור בהול בביה"ח. מהכפתור ליוו את אשתי והתקשרו כל כמה דקות לראות אם הכל בסדר –  ואפילו אחרי שהשתחררתי מאישפוז, התקשרו לשאול מה שלומי. תכל'ס, אם לא הם כנראה שלא הייתי כאן לספר לכם על זה."

הכפתור שומר לי גם על הילדה

עדן בן לולו 32 אמא טרייה מחדרה – "התקנו את הכפתור באוטו כבר לפני שנה, בשבוע שעבר לצערנו עברנו תאונת דרכים ומיד הכפתור זיהה פגיעה ברכב ומיד התקשרו על מנת לשלוח אמבולנס ושירותי גרירה. מעבר לזה, בכל פעם שהמערכת מזהה שהילד ברכב יותר מ 2 דק, ישר מתקשרים בודקים ומבררים שהכל בסדר אצלנו. מהחוויה שלי אני ממש ממליצה בחום."

הכפתור עזר לי בתאונה

שמעון ענבר בן 69 מאשקלון – "לא באשמתי נכנסתי לחווית תאונה בשל רכב שפגע בי בכביש המהיר. רכבי הסתחרר ומיד כשנעצר שמעתי את איש הקשר מהכפתור מדבר איתי ומברר באם אני מעורב בתאונה. הוא ההתקשר למשטרה, לאמבולנס והזמין גרר. מבקש להחמיא לשירות שדאג גם מדי מספר דקות לברר שכולם בריאים. באופן אישי אני ממליץ בחום לכל חברי הקרובים לרכוש מנוי."

עם הכפתור אני מרגיש בטחון בכל נסיעה

יגאל אייזנברג בן 70 מכפר סבא- "כל חיי הייתי נהג אוטובוס באגד. בצעירותי החושים היו חדים. מודה שעם הגיל חל שינוי. אני נעזר באמצעי אזהרה וכמובן שרכשתי את הכפתור. הביטחון גדל אצלי כי אני בתחושה שאני לא לבד. המצאה אדירה. רק פלוסים יש לי על הכפתור. לא רק למבוגרים. אלא לכל מי שעולה על ההגה."

לא משנה מה הבעיה או איפה אתה נמצא. הכפתור תמיד איתך!

• מוקד חירום מאוייש 24/7
• מענה תוך 30 שניות
• סיוע במקרה של מצוקה רפואית
• זיהוי מיקום וסיוע מיידי במקרה תאונה
• מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב
• שירותי דרך מלאים בפריסה ארצית
• אפליקצייה לנייד
• בקרה על נהג צעיר
• התרעות במקרה גרירה
• שירות גם במקומות שיש בעיות קליטה

לסיכום, בדיוק כמו שדאגנו לשמור על עצמנו בתקופת הקורונה, אנחנו חייבים להתכונן ולשמור על עצמנו גם בכבישים. הרי כולנו מכירים את הסכנות, ולמרות שחלקנו מדחיקים אותם, חלקנו מתעלמים מהם וחלקנו מאמינים שלנו "זה לא יקרה" – כשקוראים את העדויות האלו, מבינים שהכל יכול לקרות ושאנחנו צריכים למצוא דרכים להתגבר עליהן. פשוט כדי שנמשיך ליהנות מהחיים!

כעת, חברת הכפתור שזכתה בפרס 'מוצר השנה 2018', יוצאת במהלך ארצי ומקיף המאפשר לכל נהג ונהגת לרכוש את המערכת ולקבל הנחה מיוחדת לתקופת הקורונה. ובנוסף – לאחר שתרכשו את המערכת תוכלו להנות מהתקנה שתינתן ללא עלות בבית הלקוח בזמן שתבחרו.
רוצים לדעת עוד ולקבל ייעוץ ללא כל עלות או התחייבות? בידקו התאמתכם, ויועץ בטיחות של הכפתור יחזור אליכם בהקדם. בהצלחה ונסיעה בטוחה.

בדקו זכאות להטבת 1,500 ש"ח
ממשרד התחבורה בקלות!